Wynik naboru na referenta w Wydziale Promocji i Rozwoju UG Kęty

Herb Kęty BIPBurmistrz Gminy Kęty poinformował na stronie Biuletynu Informacji Publicznej UG Kęty o wyniku naboru przeprowadzonego na urzędnicze referenta w Wydziale Promocji i Rozwoju Urzędu Gminy Kęty. Do naboru, o którym pisaliśmy 1 grudnia 2013 roku zgłosiło się ośmiu kandydatów, jednak tylko czterech z nich spełniało warunki formalne dalszego udziału w postępowaniu konkursowym (Nabór na wolne stanowisko urzędnicze referenta w Wydziale Promocji i Rozwoju w Urzędzie Gminy Kęty).

Jak napisano w informacji zamieszczonej w UG Kety:

„Oferty na ogłoszony nabór w terminie określonym w ogłoszeniu przysłało 8 kandydatów.

W wyniku przeglądu i oceny ofert pod kątem spełniania wymogów formalnych stwierdzono, że 4 nie spełniało wymogów niezbędnych (formalnych) w zakresie dotyczącym wykształcenia.

W wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko urzędnicze zatrudniona zostanie:

Pani Barbara Kuźma zamieszkała w Kętach.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani Barbara Kuźma w najwyższym stopniu spełniła wszystkie wymogi określone w ogłoszeniu o naborze. Ukończyła studia na kierunku filologia w specjalności medialna i kulturoznawstwo oraz studia podyplomowe w zakresie komunikacja społeczna (retoryka-dziennikarstwo-public relations). W postępowaniu rekrutacyjnym osiągnęła najlepsze łączne wyniki ze wszystkich poddawanych ocenie kryteriów (wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przygotowanie merytoryczne, predyspozycje i umiejętności).”

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*