Wygraj bilety na mecz drużyny hokejowej Aksam Unia Oświęcim

konkursWydział Promocji Urzędu Miasta zaprasza do udziału w  świątecznym konkursie internetowym. Proste zasady konkursowe a do wygrania zestawy biletów dla całej rodziny. W każdym pakiecie dwa normalne i dwa ulgowe na hokejowy na lodowisku MOSiR w Oświęcimiu w dniu 23 grudnia 2012 r. o godz. 17.00. Zagrają Aksam Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec. Uwaga liczy się kolejność zgłoszeń! Kto pierwszy ten lepszy!

zrobić, żeby wziąć udział w konkursie:

1. Polubić stronę Miasta na Facebooku www.facebook.com/MiastoOswiecim

2. Przesłać e-mailem zgłoszenie do konkursu na adres pm@um.oswiecim.pl z podaniem imienia i nazwiska, adresu zamieszkania i telefonu. W tytule e-maila prosimy wpisać „Konkurs”

3. Czekać na potwierdzenie wygrania nagrody – zestawu biletów. W każdym zestawie: po dwa bilety normalne i po dwa bilety ulgowe na hokejowy na lodowisku MOSiR w Oświęcimiu w dniu 23.12.2012 r. (niedziela) o godz. 17.00 Aksam Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec.

 4. Odebrać bilety z recepcji hotelu Olimpijskiego w Oświęcimiu. Wybrać się na i kibicować biało-niebieskim!

Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń! Kto pierwszy ten lepszy! Do rozdania mamy tylko kilkanaście zestawów biletowych. W konkursie mogą brać udział osoby, które już „polubiły” stronę Miasta Oświęcim.

Zapraszamy do wspólnej zabawy nie tylko fanów hokeja na lodzie! Kibicujemy naszym!

Organizatorem konkursu jest Wydział Promocji Miasta Urzędu Miasta przy współpracy z Towarzystwem Hokejowym „Unia Oświęcim”.

konkurs

Źródło:
UM

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*