Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Kętach odbędą się 1 marca 2015 r.

__TabliceUrządGminyKętyNa mocy zarządzenia Burmistrza Gminy (vide: Zarządzenie nr 342/2014/B Burmistrza Gminy Kęty z dnia 8 grudnia 2014 r. w sprawie powołania I Zastępcy Burmistrza Gminy Kęty), RM w Kętach został powołany na stanowisko I Zastępcy Burmistrza Gminy Kęty, rezygnując tym samym z funkcji radnego.

Tym samym zachodzi konieczność przeprowadzenia wyborów uzupełniających w okręgu wyborczym nr 9 – Miasto Kęty Dzielnica .

Stosowne zarządzenie zostało właśnie wydane przez Wojewodę Małopolskiego. W BIP ukazały się również informacje od Komisarza Wyborczego w Krakowie Pani Teresy Rak w sprawie sposobu przyjmowania kandydatów do Miejskiej Komisji Wyborczej w Kętach w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Kętach, zarządzonych na dzień 1 marca 2015 roku.

Zgodnie z tą informacją, do dnia 31 grudnia 2014 roku (środa) do godz. 15.30, w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Krakowie, Kraków, Pl. Na Stawach 3, Komisarz Wyborczy w Krakowie przyjmuje zgłoszenia kandydatów do Miejskiej Komisji Wyborczej w Kętach.

Z kolei do dnia 22 grudnia 2014 roku (poniedziałek) w godz. 8.00 – 16.00 (termin przedłużony zgodnie z art. 9 § 2 Kodeksu wyborczego) w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Krakowie, Kraków, Pl. Na Stawach 3, Komisarz Wyborczy w Krakowie przyjmuje zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego.

Więcej można przeczytać na stronie BIP.

Źródło:
BIP Gminy Kęty

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Kętach odbędą się 1 marca 2015 r.

  1. kęczanin pisze:

    Jaki jest koszt tego „uzupełnienia”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*