Wszystkich przyjaciół schroniska w Oświęcimiu prosimy z całego serca o pomoc!

AnimalsOświęcimSchronisko dla bezdomnych zwierząt zwraca się z apelem o pomoc: Po raz drugi, zgłosiliśmy nasze schronisko do konkursu organizowanego co miesiąc przez sklep zoologiczn Krakvet , w którym można wygrać karmę dla psiaków i kociaków oraz inne artykuły o wartości ok 15tys zł!!! Wszystko to dzięki rabatom przekazywanym przez klientów oraz dzięki samej firmie Krakvet. Jest nam bardzo ciężko, a rachunki za utrzymanie schroniska dostajemy ogromne… Ostatnio niewiele brakowało nam do wygranej, więc tym bardziej jesteśmy zmotywowani, by przystąpić po raz kolejny, miejmy nadzieję z większym wsparciem.

Kochani, teraz los naszych podopiecznych, leży w Waszych rękach!!!

Najpierw trzeba wygrać, czyli zebrać największą ilość głosów. Chętnych jest wielu – fundacje oraz inne schroniska także przystąpiły do konkursu.

Pomóżcie nam wygrać !

Zaoszczędzone na karmie pieniądze będziemy mogli wydać na ratowanie zwierząt – leczenie, zabiegi, szczepienia, sterylizacje, wolierę dla kotków, sprzęt itp

Zasady są następujące:

W celu oddania głosu, należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest przez jedną osobę wielu kont.
Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.

Wiemy, że to troszkę skomplikowane, ale nie jest aż tak trudne, a korzyść jaką Wasz głos przyniesie bezdomnym zwierzętom jest ogromna!

Krok po kroku jak oddać głos:

Wejdź na: http://www.krakvet.pl/forum/

1. Zarejestruj się i podaj prawdziwy adres e-mail.

2. Wejdź na swoja pocztę podaną przy rejestracji i aktywuj rejestrację na forum.

3. Zaloguj się na forum.

4. Napisz jakiś post w „poznajmy się”  na: http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611   np. hej , pomagam zwierzakom;)

5. Wejdź na http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=16624 i oddaj głos na Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Oświęcimiu – klikasz pod ankietą „wyślij”.

6. Gdy oddasz głos, zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu, podaj go i poczekaj na kod weryfikacyjny. Nie martw się, to nic nie kosztuje! (zdarza się, choć rzadko, że kod przychodzi z opóźnieniem)

7. Wpisz kod w ramkę i zatwierdź oddanie głosu.

I dopiero wtedy głos zostanie zaliczony.
Sam wątek jest zamknięty do wpisów i nie należy się tym sugerować.

Prosimy o 4 minuty Waszego czasu 🙂

Jeśli ktoś zechce nam pomóc więcej, to wystarczy wysłać do swoich znajomych ze skrzynki pocztowej maila z prośbą o pomoc dla naszych zwierzaków lub udostępnić na fb nasze wydarzenie do tego konkursu: https://www.facebook.com/events/387423028041974/

Serdecznie dziękujemy w imieniu setki potrzebujących pomocy, bezdomnych zwierząt!!!!

Źródło:
OTOZ Animals Oświęcimhttp://otozanimalsoswiecim.pl/

logo-nowe_Animals_OTOZ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*