Wsi wciąż daleko. Nie maleją dysproporcje – wskazują samorządowcy z ZGW

html (1)Nie maleją pomiędzy obszarami wiejskimi a miastami – uważają samorządowcy z gmin wiejskich. Jeszcze przed wyborami chcą przedstawić swoje postulaty politykom.

6-7 października 201 r. odbędzie się Kongres Gmin Wiejskich. Przedstawiciele gmin wiejskich chcą wykorzystać spotkanie, by zabiegać o wzmocnienie pozycji obszarów wiejskich. Jak poinformowali, osią dyskusji podczas kongresu będą postulaty dla przyszłego parlamentu i rządu dotyczące rozwoju obszarów wiejskich, oświaty, finansów i ustroju samorządu.

html (1)

Więcej przeczytacie na stronie: http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomosci_centralne/156450/Wsi-wciaz-daleko–Nie-maleja-dysproporcje—wskazuja-samorzadowcy-z-ZGW

Źródło:
samorzad.pap.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Wsi wciąż daleko. Nie maleją dysproporcje – wskazują samorządowcy z ZGW

  1. nieznanowice pisze:

    Dokładnie. Sam widzę po swojej miejscowości, że nawet po spotkaniu w lokalnej grupie działania i prezentacji problemów. Niektóre gminy mają problem z tego, że nie mają kostki na chodnikach, a u nas nie ma kanalizacji i po sąsiednich wsiach wodociągów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*