Wnioski do planu zagospodarowania przestrzennego można składać do 1 marca 2013 roku

HERB BIP KętyW październiku 2012 roku na mocy uchwały Rady Miejskiej w Kętach zatwierdzono studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy . Teraz w kęckim magistracie można składać do samego planu. Powinny zrobić to przede wszystkim osoby, które zgłaszały już „uwagi” do studium poprzedzającego opracowanie . Oczywiście złożone przez mieszkańców wnioski, uwzględnione w zatwierdzonym 5 października 2012 r. studium, są wiążące. wymaga jednak, aby wnieść je ponownie i tym samym doprecyzować ich założenia. Plan zagospodarowania przestrzennego ma być uszczegółowieniem studium.

Wnioski do planu należy składać na piśmie w Urzędzie Gminy Kęty w terminie do 1 marca 2013 roku.

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy. Druk wniosku pobrać należy w Urzędzie Gminy Kęty (Dziennik Podawczy i pokój nr 30) lub w wersji elektronicznej poniżej.

Wraz z rozpoczęciem prac związanych ze sporządzeniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Kęty ogłoszono przetarg na wybór projektanta planu.

Planowo nowy MPZP ma zastać opracowany w ciągu 14 miesięcy od podpisania umowy z wybranym w przetargu projektantem. Plan będzie obowiązywał po upływie 30 dni od dnia jego ogłoszenia w Wojewódzkim Dzienniku Urzędowym.

Pobierz:

wniosek do projektu miejscowego planu

ogłoszenie o przystąpieniu do sporządzaniu MPZP

Załącznik:

procedura_sporzadzania_mpzp.pdf 183.38KB

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*