Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku w Kętach, odpowie za kilka czynów

nowe_logo_policjaW nocy z 12/13 października policjanci z Komisariatu Policji w zatrzymali 22 – letniego mieszkańca Kęt podejrzanego włamania i kradzieże do obiektów handlowych. Do zdarzenia doszło około godziny 02.00 kiedy policjanci odebrali dotyczące mężczyzny znajdującego się na terenie jednego z kompleksów handlowych w Kętach.

Policjanci natychmiast udali się na miejsce gdzie podczas sprawdzania zabezpieczeń obiektów handlowych ujawnili uszkodzone drzwi prowadzące do jednego z pomieszczeń. W związku z tym dokładnie spenetrowali cały kompleks handlowy i odnaleźli ukrywającego się tam  22 – letniego mieszkańca Kęt, wielokrotnie karanego za podobne czyny.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze natrafili dowody na podstawie których udowodnili mu dokonanie również kilku innych kradzieży i kradzieży z włamaniem do obiektów handlowych na terenie Kęt.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*