Wilamowice – wypadek drogowy śmiertelny, policjanci poszukują drugiego kierowcy

nowe_logo_policjaPolicjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku Białej poszukują samochodu, który odjechał z miejsca zdarzenia. Do doszło w dniu 1 sierpnia 2014 około 18.40 w Wilamowicach na ul. Paderewskiego.

Jak wstępnie ustalili policjanci w trakcie wyprzedzania kierujący poszukiwanym pojazdem zajechał drogę prowadzącej hondę kobiecie, która po zjechaniu na pobocze uderzyła w drzewo i dachowała. W wyniku wypadku 18-letnia pasażerka zginęła, a pozostała czwórka podróżujących hondą młodych osób trafiła do szpitala. Kierowca samochodu, który zajechał drogę hondzie, odjechał, nie zatrzymując się.

Zapamiętane przez świadków początkowe numery poszukiwanego samochodu mogą świadczyć o tym, że jest on zarejestrowany w powiecie oświęcimskim (KOS). w ciemnym kolorze miał naklejone na szybach przyciemniane folie i wyglądał na tuningowany (marka samochodu: VW Golf lub OPEL – z KPP Oświęcim nadesłana 7 sierpnia 2014 r.).

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu poszukiwanego samochodu i jego kierowcy, proszeni są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z Komendą w Bielsku – Białej ul. Rychlińskiego 17 – tel. 3 812 12 55, 33 812 12 00 lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 997. Zapewniamy anonimowość.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*