”Wielkanocne stoły w naszych domach” – warsztaty dla rodziców i przedszkolaków

P1080878aW ramach współpracy dyrekcji Powiatowego Zespołu Nr 10 Szkół Mechaniczno – Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach z Przedszkolem Nr 9, nauczycielka Ewa Kos zainicjowała szereg warsztatów dla rodziców i przedszkolaków, m.in. warsztaty pt.: ”Wielkanocne stoły w naszych domach”.

Dekoracje świątecznych stołów przygotowane zostały przez nauczycielkę przedmiotów gastronomicznych panią Monikę Widlarz i uczennice klasy o profilu kelner i kucharz.

Na stołach znalazły się tradycyjne dekoracje charakterystyczne dla tych jakże pięknych świąt. Nie zabrakło słodkich wypieków, które cieszyły oczy i podniebienia maluchów.

Słodkości przygotowane zostały przez nasze uczennice z klasy kucharskiej: Magdalenę Bartuś, Izabelę Czaderna, Klaudię Gąsiorek, Karolinę Wadoń.

Nakryciem stołów zajęły się dziewczęta  z  klasy kelnerskiej: Katarzyna Bizoń, Marzena Mamica, Patrycja Matejko.

W trakcie warsztatów dla dzieci i ich rodziców wykonywano ciekawe dekoracje świąteczne,  do zabawy przyłączyły się również uczennice wraz z opiekunem.

To spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci z uwagi na miłą atmosferę i bliską lokalizację przedszkola. Liczymy na dalszą współpracę.

nauczycielki PZ Nr 10
Ewa Kos, Monika Widlarz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*