Wernisaż prac Rafała Huczka z Nowej Wsi

_fb_wystawa_R_HuczkaW Domu Kultury przygotowywana jest wystawa malarstwa Rafała Huczka. Wernisaż zaplanowano 3 września r. o godz. .00.

Rafał Huczek urodził się w 1983 r., mieszka w Nowej Wsi. W r. ukończył „College of Art”. Tematyką jego prac są często przedstawienia sytuacji z głębokich zakamarków wyobraźni, inspiracją dla jego obrazów sztalugowych najczęściej jest otaczający świat, widziany z perspektywy artysty, gdzie bardzo ważne są nie tylko walory wizualne, ale także uczucia. Jego ulubioną techniką jest malarstwo olejne. Nie zamyka się w jednej tematyce, co widać w różnorodności prac. Nie boi się także eksperymentów. Malarstwo jest dla niego ciągłym poszukiwaniem czegoś nowego, poznawaniem świata, jak też wyrażaniem siebie poprzez twórczość.

Jako ważniejsze cykle prac malarskich Rafała Huczka można wskazać: Samotność istot nieskończonych (zapoczątkowany w 2011 r.), Sierpniowe pola (zapoczątkowany w 2012 r.) oraz Miejsca dzikie i magiczne (zapoczątkowany w 2012 r.)

Do tej pory twórca prezentował swoje prace w ramach wystawy indywidualnej w nowowiejskiej filii Gminnej Bibliotece Publicznej w Kętach oraz w ponad 30 wystawach zbiorowych w całym kraju.

_fb_wystawa_R_Huczka

Źródło:
Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Wernisaż prac Rafała Huczka z Nowej Wsi

  1. Marta pisze:

    Gratulacje!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*