Warsztaty pisarskie w Nowej Wsi

more-pen-2-593665-mZapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 26 stycznia 201 r. w Bibliotece w Nowej Wsi ( Dworska 7) o godzinie 15.00. prowadzi krytyk literacki, redaktor naczelny dwumiesięcznika fantastyczno – kryminalnego „QFANT”, pan Łukasz Kuc.

Siedzę i piszę, piszę i siedzę. Trochę ponosi mnie wyobraźnia. Teraz wędruję (w mojej głowie) po jakimś lesie. Jest środek lata. Idę ścieżką przed siebie. Sosny napierają na mnie. Chcą mnie dotknąć. Po co? Czuję w nozdrzach ostry zapach żywicy. Jest taki intensywny. Chce mi się kichać. Ścieżka wiedzie…

Ah! Wróć, co ja robię. Ponownie odleciałem z tego świata. Tak się czasem dzieje, ale czy to jest złe. Każdy przecież może pozwolić sobie na ucieczkę. Prawda? Taki rzeczy są dobre i to bardzo. Uwielbiam uciekać w inne światy. A wy? Zamykam oczy i gotowe…

Idę sobie ulicą. Jest dosyć ruchliwa. Wszędzie samochody i ludzie, bo to jest New w państwie USA. Patrzę do góry, a tam Superman goni Spidermana. Choinka, czy to możliwe, żeby ci dwaj bohaterowie…E chyba nie. To jakiś obłęd.. Czy oni bawią się w berka po wieżowcach w centrum New York? O tak, robią to! Przecież za takie coś można dostać mandat. Jednak nikt im nic nie zrobi, bo to super bohaterowie z centrum USA.

Ah! Wróć, co ja robię? Odlatuję chyba gdzieś dalej niż ten świat. No ba! W moją głowę.

Źródło:
Adrian

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*