W Nowej Wsi UMKS Kęczanin Kęty oficjalnie zakończył 13 sezon działalności klubu

img_820127 maja 2013 r. Kęty zakończył oficjalnie 13 sezon działalności klubu. W spotkaniu podsumowującym ostatnie kilka miesięcy rozgrywek, które odbyło się w restauracji Malinowy Las w Nowej Wsi, poza zawodnikami i członkami zarządu Kęczanina uczestniczyli także m.in. Starosta Powiatu Oświęcimskiego Józef Krawczyk, Burmistrz Gminy Kęty oraz Prezes Zarządu Alupol Packaging Rafał Lechowicz (sponsor generalny klubu), a także przedstawiciele pozostałych firm sponsorujących kęcki klub.

Na wstępie prezes klubu Marek Błasiak krótko podsumował miniony sezon dziękując za wsparcie wszystkim, których pomoc zaowocowała utrzymaniem w I lidze oraz awansem drużyny rezerw do II ligi państwowej. Głos zabrali także przedstawiciele władz powiatu, gminy oraz głównego sponsora. Wszyscy podkreślali ogrom pracy, jaki włożyli i trenerzy Kęczanina, aby osiągnąć założony cel i pokusić się o niespodziankę, jaką był z pewnością awans drużyny II. Kilkukrotnie wskazywano również fakt, że kęcki klub jest najlepszym siatkarską marką w powiecie i jedną z dwóch najlepszych w województwie. Swoją wdzięczność wobec szkoleniowców, sponsorów i kibiców w krótkim przemówieniu wyraził również kapitan drużyny – Maciej Fijałek.

W podziękowaniu za udany sezon klub otrzymał pamiątkowy puchar od Burmistrza Gminy Kęty, a wszyscy sponsorzy oraz zawodnicy pamiątkowe tablice. Okazałą statuetkę od kibiców UMKS otrzymał także Wawrzyńczyk, wybrany przez nich w głosowaniu internetowym najlepszym zawodnikiem klubu w sezonie 2012/2013.

Źródło:
UG Kety | ark

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*