W Kętach możesz zapoznać się ze Zintegrowanym Informatorem Pacjenta

zip_ketyGminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach informuje, że 1 października 2013 r. w Sali Sesyjnej kęckiego UG odbędzie specjalne delegatów z Małopolskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia z pacjentami. Tematem dyskusji będzie Zintegrowany Informator Pacjenta.

Podczas spotkania, w godz. od 10:00 do 15:00, 50 osobom udostępniona zostanie baza informacji dotyczących przebiegu ich leczenia.

Jak możemy wyczytać na stronie poświęconej Informatorowi, ZIP jest ogólnopolskim serwisem udostępniającym zarejestrowanym użytkownikom dane dotyczące ich leczenia oraz finansowania tegoż leczenia, które od 2008 r. gromadził Narodowy Fundusz Zdrowia.

Każdy, kto zarejestruję się w systemie, może liczyć na szybki dostęp do informacji o swoim prawie do świadczeń zdrowotnych. otrzymają wgląd w wykaz udzielonych im świadczeń i przepisanych leków a także kwot, które zostały przekazane na sfinansowanie ich leczenia.

Więcej informacji dotyczących ZIP-u znajdą Państwo na tronie zip.nfz.gov.pl.

Źródło:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*