Uwaga – Sportowa Majówka w hali OSiR!

_majówka poprawkaInformujemy, że z uwagi na panujące warunki atmosferyczne „Sportowa Majówka”, która miała odbyć się 3 maja r. na boisku „Orlik” w Kętach, zostaje przeniesiona do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Piłki Nożnej Dzieci rozpocznie się zgodnie z planem o godzinie 10.00. Przesunięciu na godzinę 14.00 ulega natomiast start Rodzinnego Turnieju Piłki Siatkowej Mikstów. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Informacja dodatkowa dot. siatkarskiego turnieju mikstów

Do turnieju zgłosiło się aż sześć drużyn. Zostały one podzielone na dwie grupy (losowanie). w grupach będą toczyć się systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów do 15 punktów. Kolejność meczów w grupach: 1-2, 2-3, 1-3.

W kolejnym etapie, w meczu o III miejsce spotkają się drużyny, które zajęły drugie lokaty w grupach (mecz do dwóch wygranych setów do 15 pkt). Zwycięzcy poszczególnych grup zagrają o wygraną w całej imprezie (mecz do dwóch wygranych setów, do 25 pkt).

Grupa A:
1. ORZEŁ
2. YOUNG & OLD
3. VOLLEYBALL KOSMOS TEAM

Grupa B:
1. BORÓWKI TEAM
2. TEAM WITKOWICE
3. BECAUSE WE CAN

Pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami Orła i Jang&Old rozpocznie się o godz.14. ! (rozgrzewka od godz. 13.40). w grupie B zostaną rozegrane dopiero po zakończeniu spotkań w grupie A.

Źródło:
car | UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*