Ujawniono zwłoki 31-letniego mieszkańca miejscowości Brody

POLICJADnia 16 lutego 2013 roku w korycie Skawy w miejscowości Trzebieńczyce zostały ujawnione zwłoki 31-letniego mieszkańca wsi w powiecie wadowickim. O odnalezieniu zwłok mężczyzny o godz. 10.00 Policję powiadomił mieszkaniec Trzebieńczyc. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci, wezwano Straż Pożarną, która wyłowiła zwłoki z wody. Policjanci następnie ustalili, że są to zwłoki zaginionego w dniu 3 listopada 2012 roku mieszkańca miejscowości Brody (zobacz artykuły: Zaginął 31-latek. Poszukiwania trwają od 4 dni  oraz Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu oraz Komisariat Policji w Zatorze poszukują zaginionego )

Z polecenia prokuratora zwłoki zabezpieczono do sekcji zwłok, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu. W dniu dzisiejszym (tj. 17 lutego 2013 r.) zwłoki zostały okazane rodzinie, która potwierdziła, że jest to Andrzej K.

Źródło:
Powiatowa Policji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*