Udane poszukiwania zdesperowanego 28–letniego mieszkańca Nowej Wsi

KPP Oświęcim poszukiwania  w lesieW trakcie działań poszukiwawczych zorganizowanych przez policjantów z kęckiego komisariatu Policji 28 – letniego mieszkańca Nowej Wsi. Mężczyzna miał myśli samobójcze lecz w porę został odnaleziony.

Do zdarzenia doszło w sobotę (9 sierpnia 2014 r.) około godziny 18.00, kiedy funkcjonariusze otrzymali pilne zgłoszenie z krakowskiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o mężczyźnie z rejonu Gminy Kęty, który ma myśli samobójcze.

Posiadając niewiele informacji dotyczących mężczyzny funkcjonariusze nawiązali z nim telefoniczny i ustalili, że jest to 28 – letni mieszkaniec Nowej Wsi, jednakże mężczyzna nie chciał podać miejsca, w którym się znajdował.

KPP Oświęcim poszukiwania  w lesie

W związku z tym razem ze strażakami ochotnikami z Nowej Wsi i Malca zorganizowano poszukiwania na terenie Nowej Wsi gdzie w rejonie wytypowanego do przeszukania kompleksu leśnego 28 – latka. Mężczyzna był nietrzeźwy – 1,65 promila alkoholu.

Źródło:
KPP

Od Redakcji:

Starajmy się interesować co u naszych przyjaciół, znajomych, bliskich. Spytajmy od czasu do czasu co u nich słychać, zadzwońmy do nich, zaprośmy na kawę czy do kina. Spytajmy czy nie potrzebują porozmawiać, czy nie oczekują jakiejś pomocy. Reagujmy na smutek i przygnębienie bliskich w swoim otoczeniu. Nasza czujność, czy zwykłe zainteresowanie może pomóc, a być może uratować kogoś przed tragedią.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*