Tylko w Kętach gra o wysoką stawkę!

jestesmy-na-plazy-uzupelnienie-2_0Do naszej wielkiej, sportowej imprezy – inauguracji tegorocznego turnieju Plaża Open, która odbędzie się właśnie w Kętach – został już tylko tydzień. Na wyjątkowe cztery dni (13- czerwca 2013 r.) tereny rekreacyjne sąsiadujące z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kętach zamienią się w arenę siatkarskich zmagań, pełne atrakcji oraz tło dla wielu ciekawych wydarzeń towarzyszących imprezie.

Podczas finału turnieju (niedziela, czerwca 2013 r.) zmierzą się zarówno najlepsze ekipy kobiet, jak i mężczyzn. Mecze transmitować będzie TVP Sport, co – jak informują organizatorzy – stanowi wydarzenie bez precedensu. Wcześniej zaś odbędą się m.in. mecze Młodej Plaży, EcoPiknik, konkursy z nagrodami i wiele, wiele innych.

Gra finałowa siatkarzy i siatkarek toczyć się będzie o naprawdę wysokie stawki – pula przewidywanych nagród jest naprawdę imponująca. Na najlepszy team męski czeka 7 tys. zł do podziału, na najlepszy zespół kobiet – tys. zł. A do tych kwot dodać należy także i szereg wartościowych nagród rzeczowych, np. wysokiej jakości sprzęt firmy HI-TEC, pobyt w Hotelu „Kocierz” dla dwóch osób o wartości 1000zł, CeWe fotoksiążki bądź też bieliznę firmy Obssesive. Ich łączna wartość to ok. 4 tys. zł. Zdecydowanie jest więc o co walczyć…

13- czerwca 2013 r. – wszyscy JESTEŚMY NA PLAŻY! Nie może zabraknąć i Ciebie!

[youtube_sc url=”http://youtu.be/btHgUxz4W6o”]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Sportowe, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*