Turniej piłkarski im. Jerzego Hałata w Malcu (ZDJĘCIA)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW niedzielę, 30 sierpnia 2015 r., w upalne południe na stadionie  LKS Zgoda Malec odbyła się kolejna edycja turniej im. Jerzego Hałata dla chłopców z rocznika 2004 i młodszych.

W zawodach wzięły udział ekipy: Orła Witkowice, LKS Bulowice, Zgody Malec i Niwy Nowa Wieś.

Tradycyjnie kadra gąsek oparta była na młodziutkich adeptach futbolu (podstawowy, 2004 rocznik, reprezentowali tylko Barek Pękala i Kuba Brzazgacz).

W pierwszym meczu mali niwiarze zmierzyli się z kolegami z Bulowic i po ładnej, technicznej grze,  pokonali ich 4:0 (bramki: Kuba Brzazgacz 2, Igor Kubala 2).

Drugi pojedynek był najlepszym widowiskiem turnieju. Szybkim, twardym, zaciętym, z cały zmieniającą się dramaturgią. z Witkowic dysponując szerszą i mocniejszą fizycznie oraz  rocznikowo, kadrą, zmusiły gąski do maksymalnego wysiłku. Pojedynek zakończył się remisem 1:1 (bramka: Igor Kubala), a zawodnicy obu zespołów otrzymali od kibiców zasłużone brawa.

W  swoim ostatnim występie Niwa pewnie i wysoko pokonała zespół gospodarzy turnieju 7:1 (bramki: Kuba Brzazgacz 2, Igor Kubala 2, Maks Naglik 2, Piotrek Bułaś 1) i zajęła pierwsze miejsce w turnieju.

Najlepszym bramkarzem imprezy został Kamil Sadlik z Niwy Nowa Wieś.

gąsek: Bartek Pękala, Kuba Brzazgacz, Igor Kubala, Maks Naglik, Kuba Kasprowski, Kamil Sadlik, Maiek Stanclik, Dawid Merta, Piotrek Bułaś, Kacper Matusiak i Dominik Wawrzyczek.

Paweł Kłaput / foto: Andrzej Sadlik, Robert Merta

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*