Trwają poszukiwania 39-letniego Kęczanina Pawła Matyjaszka (AKTUALIZACJA)

matyjaszek pawełRodzina poszukuje zaginionego Pawła Matyjaszka. Mężczyzna wyszedł do pracy 20 stycznia o godz. 20:00 i od tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu ze swoimi najbliższymi. 39-letni kęczanin w dniu zaginięcia ubrany był w beżowy sweter z brązowozielonymi wstawkami, koszulę typu polo w kolorze zielonym, granatowe, jeansowe spodnie oraz czarną, zimową kurtę z kapturem. Włożył czarne, i sznurowane buty z grubym protektorem oraz czarną, wełnianą czapkę.

 

AKTUALIZACJA (5 lutego 2013 r.):

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu informuje, iż dziś, tj. 5 lutego 2013 roku, policjanci z Komisariatu Policji w Kętach otrzymali anonimowe zgłoszenie, iż jako zaginiony był widziany na terenie Kęt. Funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania i potwierdzili, iż kilkanaście minut wcześniej powrócił do domu. Jak ustalili policjanci 39 – latek podróżował po Małopolsce i o poszukiwaniach nic nie wiedział.

W związku z powyższym poszukiwania zaginionego Pawła Matyjaszek zostają odwołane.

Link: https://www.nowa-wies-kety.pl/aktualnosci/zaginiony-39-letni-mieszkaniec-ket-pawel-matyjaszek-powrocil-do-domu/

Paweł Matyjaszek

Rok urodzenia: 1974

Miejscowość: Kęty

Rysopis:

wzrost 175 cm, waga ok. 75 kg, oczy piwne, nos prosty, twarz owalna, sylwetka średnia

Posiadasz dotyczące miejsca pobytu zaginionego, skorzystaj z formularza poczty anonimowej lub powiadom najbliższą jednostką Policji tel.: 997.

Źródło:
Komenda Wojewódzka Policji / UG Kęty

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*