Trwa zbiórka krwi w Nowej Wsi!

KrewJak podaje serwis kety.pl, trwa w Nowej Wsi.

„Klub Honorowych Dawców Krwi im. Haliny Dzidówny w serdecznie zaprasza na akcję krwi, która odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.11.2014r.) w godzinach od 9.30 do 12.30 w salkach katechetycznych przy parafii w Nowej Wsi. Akcję przeprowadzi Stacja Krwiodawstwa z Wadowic.”

Serdecznie zapraszamy!

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na Trwa zbiórka krwi w Nowej Wsi!

 1. mieszkanka pisze:

  w tego typu akcjach liczy się cel a nie miejsce…. ktoś jak będzie potrzebował tego daru to na pewno nie będzie myślał z jakiego miejsca pochodzi.

 2. mieszkanka Nowej Wsi pisze:

  to może u Pana/Pani w domu?

  • jan pisze:

   A co -nie ma Dworku. czy Szkoły?

   • mateusz pisze:

    salka katechetyczna należy do społeczności wiejskiej i wszyscy mogą z niej korzystać .jeżeli będziesz kiedyś potrzebował krwi to powiedz iż nie chcesz bo morze ona pochodzić z salki katechetycznej

    • mieszkaniec pisze:

     Brawo Mateusz! Nie dziw się Jan to chyba jedna z wielu osób, która walczy z Kościołem.

    • ewa pisze:

     Oczywiście, że tak. Tylko skoro należy do społeczności wiejskiej, to dlaczego Gmina z naszych podatków odprowadza sowitą daninę za comiesięczną dzierżawę salki dla Księdza?

     • mieszkaniec pisze:

      W każdej miejscowości gmina płaci za lokale, w których znajdują się świetlice. Więc jest to chyba normalne. I nie płaci za miesiąc. Warto sprawdzić źródło, a potem pisać.

     • Mirka pisze:

      Jest to nienormalne, że Gmina opłaca dodatkowe lokale, a w związku z niżem demograficznym ogrzane pomieszczenia szkolne, gdzie z powodzeniem można by zorganizować świetlicę środowiskową świecą pustkami.To się nazywa gospodarność i poszanowanie społecznych środków.

     • rodzic pisze:

      Może P> Mirka sprawdzi o której wychodzą dzieci ze szkoły i jak są sale wolne to może się zdziwić ile dodatkowych zajęć dzieci mają. Świetlica to nie tylko sala ale inne pomieszczenia, które muszą być zatwierdzone np. przez sanepid. Dobrze jest krytykować, a jak już się nie ma dzieci w wieku szkolnym to najlepiej mieszać.

    • yeti pisze:

     Społeczność Wiejska nie jest właścicielem salek i nie jest właścicielem kościóła cytat „ja właściciel pomieszczenia przy probostwie wynajmuję 1 pomieszczenie dla TP SA. 19 m2 za 80 tysięcy m2 „koń. cytatu to jest rok 1994.

     • mateusz pisze:

      właściwie to teraz nie wiadomo czyje to jest.pewne jest to iż parafianie spłacają dług,jest dług to musiał być wzięty kredyt,nikt nie daje kredytu bez zabezpieczenia.

 3. polaczki pisze:

  Kiedy wybierzecie jakieś świeckie miejsce na taką zbiórkę krwi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*