Terminarz rozgrywek Kęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej jesień 2013

Orlik LogoPrzedstawiamy rozgrywek Kęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na jesień 2013 r.

Kolejka: 12 w dniach 12,14 sierpień 2013

67 KCP Team- 4 Fun  12.08.2013 19.00

68 Alumetal – Księgarnia K3 12.08.2013 20.00

69 Bajern – Kojoty 12.08.2013 21.00

70 Chłopaki z Ośki –Profi Kęty14.08.2013 19.00

71 Jedynka  – Kenty 14.08.2013 20.00

72 Stara Paka  – Desperaci  14.08.2013 21.00

 

Kolejka: 13 w dniach 19,21 sierpień 2013

 

73 Chłopaki z Ośki – KCP Team 19.08.2013 19.00

74  Kojoty – Alumetal 19.08.2013 20.00

75  Profi Kęty– Jedynka  19.08.2013 21.00

76 Kenty- Stara Paka 21.08.2013 19.00

77  Desperaci  – Bajern 21.08.2013 20.00

78  Księgarnia – 4 FUN 21.08.2013 21.00

 

Kolejka: 14 w dniach 26,28 sierpień 2013

 

79 KCP Team – Księgarnia 26.08.2013 19.00

80 Alumetal – Desperaci  26.08.2013 20.00

81 4 FUN – Kojoty 26.08.2013 21.00

82 Jedynka –Chłopaki z Ośki 28.08.2013 19.00

83 Stara Paka- Profi Kęty 28.08.2013 20.00

84 Bajern – Kenty 28.08.2013 21.00

 

 

Kolejka: 15 w dniach 2,4 wrzesień 2013

 

85 Jedynka- KCP Team 02.09.2013 18.00

86  Kojoty – Księgarnia  02.09.2013 19.00

87 Profi Kęty – Bajern 02.09.2013 20.00

88 Chłopaki z Ośki – Stara Paka 04.09.2013 18.00

89 Kenty – Alumetal 04.09.2013 19.00

90 Desperaci – 4 FUN 04.09.2013 20.00

 

Kolejka: 16 w dniach 9,11 wrzesień 2013

91 KCP Team  Kojoty 09.09.2013 18.00

92 Księgarnia – Desperaci 09.09.2013 19.00

93 Alumetal – Profi Kęty 09.09.2013 20.00

94 Stara Paka – Jedynka 11.09.2013 18.00

95 4 FUN – Kenty 11.09.2013 19.00

96 Bajern – Chłopaki z Oski 11.09.2013 20.00

 

Kolejka: 17 w dniach 16,18 wrzesień 2013

 

97 Stara Paka – KCP Team  16.09.2013 18.00

98 Alumetal – Chłopaki z Ośki16.09.2013 19.00

99 Jedynka – Bajern Kęty 16.09.2013 20.00

100  Profi Kęty – 4 FUN 18.09.2013 18.00

101  Kenty – Księgarnia 18.09.2013 19.00

102 Desperaci – Bajern 18.09.2013 20.00

 

 

 

 

Kolejka: 18 w dniach 23,25 wrzesień 2013

 

103 KCP Team – Desperaci 23.09.2013 18.00

104 4 FUN  – Chłopaki z Ośki 23.09.2013  19.00

105 Księgarnia – Profi Kety 23.09.2013 20.00

106 Jedynka – Alumetal 25.09.2013 18.00

107 Kojoty – Kenty  25.09.2013 19.00

108 Bajern – Stara Paka 25.09.2013 20.00

 

Kolejka: 19 w dniach 30 wrzesień,2 październik 2013

 

109  Bajern – KCP Team 30.09.2013 18.00

110  Stara Paka – Alumetal   30.09.2013 19.00

111  Jedynka– 4 Fun 30.09.2013 20.00

112  Chłopaki z Ośki – Księgarnia  02.10.2013 18.00

113  Profi Kęty – Kojoty 02.10.2013 19.00

114 Kenty –  Desperaci  02.10.2013 20.00

 

Kolejka: 20 w dniach 7,9 październik 2013

 

115  4 FUN- Stara Paka  07.10.2013 18.00

116  Desperaci – Profi Kęty 07.10.2013 19.00

117  Księgarnia – Jedynka  07.10.2013 20.00

118  Kojoty – Chłopaki z Ośki 09.10.2013 18.00

119  KCP Team  – Kenty  07.10.2013 19.00

120  Alumetal – Bajern Kety 07.10.2013 20.00

 

Kolejka: 21 w dniach 14,16 październik 2013

 

121  Alumetal – KCP Team  14.10.2013 18.00

122 Bajern  – 4 FUN 14.10.2013 19.00

123 Księgarnia – Stara Paka 14.10.2013 20.00

124 Profi Kęty – Kenty  16.10.2013 18.00

125 Desperaci – Chłopaki z Ośki 16.10.2013 19.00

126 Jedynka – Kojoty 16.10.2013 20.00

 

Kolejka: 22 w dniach 21,23 pażdziernik 2013

 

127  KCP Team – Profi Kęty 21.10.2013 18.00

128 Chłopaki z Ośki – Kenty 21.10.2013 19.00

129 Desperaci – Jedynka 21.10.2013 20.00

130  Kojoty – Stara Paka 23.10.2013 18.00

131 Księgarnia – Bajern 23.10.2013 19.00

132  4 FUN – Alumetal 23.10.2013 20.00

Źródło:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*