TD Audio – kameralne studio alternatywą dla ogromnych sieciowych marketów

TD Audio to miejsce szczególne, które ciężko zdefiniować jednym słowem. To swego rodzaju alternatywa dla ogromnych sieciowych marketów ze sprzętem audio eksponowanym na niekończących się regałach.

Siedziba TD Audio to kameralne studio, w którym właściciele stworzyli warunki do tego aby zakup sprzętu stereo, zestawu kina domowego, akcesoriów, płyt CD DVD był czystą przyjemnością.

W domowych warunkach można posłuchać różnych konfiguracji elektroniki takich znanych jak MARANTZ, DENON, NAD czy YAMAHA w połączeniu z kolumnami PYLON AUDIO, ELAC, DALI, BOSTON ACOUSTIC, WHARFEDALE. Dla tych którzy planują modernizację swojego zestawu TD Audio proponuje odwiedziny również z własnym sprzętem aby sprawdzić jak nasz wzmacniacz zabrzmi z innymi kolumnami, bądź jak nasze kolumny zagrają zasilane właśnie nowym wzmacniaczem. Zachęcamy aby odwiedzić nas z własnymi nagraniami – płytami, filmami które znamy od lat. Przede wszystkim TD Audio, to miejsce w którym każdy sam zdecyduje i wskaże najlepiej brzmiącą konfigurację samodzielnie.

Wybrany dostępny jest od ręki, a w razie potrzeby właściciele proponują również w jego instalacji u klienta. Diabeł tkwi w szczegółach, a odpowiednie ustawienie np. kolumn kina domowego ma ogromne znaczenie dla końcowego efektu. TD Audio posiada również w swojej ofercie wspomniane wcześniej akcesoria – listwy zasilające, standy (stojaki na kolumny), uchwyty do montażu kolumn na ścianach, kable, złącza RCA (cinch).

TD AUDIO ma swoją siedzibę w Andrychowie przy ul. Żwirki i Wigury 74d.
Kontakt:
Tomek: 602-766-761
Darek: 884-807-888.

Strona internetowa:   www.tdaudio.pl
GPS   N 49° 0′ 23”    E 19° 19′ 30″

Artykuł sponsorowany

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*