Taneczny weekend w Kętach

fb_900_2BFTPo raz drugi już Dom Kultury w Kętach wspólnie z Klubem Tańca Towarzyskiego „Ragtime” organizuje w dniach 7-8 lutego Beskidzki Festiwal Tańca.

W ramach Festiwalu w sobotę w hali OSiR-u zagości XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Pantofelki”. Dzieci, młodzież i dorośli w wieku od 5 do 55 lat będą rywalizować w 16 kategoriach tanecznych w trzech blokach turniejowych. Pary zatańczą w grupach rekreacyjnych, sportowych i seniorskich. Tancerzy oceniać będzie komisja w składzie: Ada Wantuch, Maria Nowak, Joanna Ziomek, Jolanta Trzemżalska, Ryszard Piasta, Andrzej i Krzysztof Majewski.

Niedzielę natomiast wypełni II Przegląd Tańca Nowoczesnego. Uczestnicy zaprezentują się w 3 kategoriach wiekowych: do 12 lat, 12-16 lat i powyżej 16 lat. Zatańczą w duetach i formacjach, prezentując różnorodne style taneczne: hip-hop, jazz, cheerleaders. Odpowiednią atmosferę zapewni prowadzący imprezę DJ Hubert-S.

fb_900_2BFT

Źródło:
Dom Kultury w Kętach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*