Szukamy domu dla szczeniaków

_dsc0133_2W poniedziałek (27 maja 2013 r.) funkcjonariusze kęckiej Straży Miejskiej złapali, a następnie przekazali pod opiekę lekarza weterynarii trzy szczeniaki. od pewnego czasu błąkały się po lasach dzielnicy Podlesie. Zaniepokojeni o los porzuconych maluchów okoliczni mieszkańcy wezwali więc odpowiednie służby, którym udało się pochwycić psiaki na ul. Żeromskiego.

Trzy suczki trafiły do kliniki Marzeny Mitoraj-Laszczak mieszczącej się w Kętach. Najprawdopodobniej miniona była pierwszą od wielu tygodni, której nie musiały spędzić pod gołym niebem…

Po krótkiej obserwacji, odrobaczeniu i odpchleniu, zwierzaki nabrały nieco humoru. Choć są jeszcze przestraszone, całkiem dobrze reagują na ludzi i z pewnością w bardzo krótkim czasie zostaną ulubieńcami nowych rodzin, których dla nich szukamy.

Psiaki mają ok. 4 miesięcy, są więc w pełni samodzielne. Jedna suczka to zwierzę w typie długowłosego chihuahua, dwie pozostałe swym umaszczeniem przypominają jamniki. Wszystkie szczeniaki mają jednak bardzo proporcjonalną budowę ciała i wysmukłe, długie łapki. Urosną do średnich rozmiarów: będą mieć ok. 15 kg. Dobrze sprawdzą się więc zarówno jako mieszkaniowi pupile, jak i psy pilnujące ogrodu i domu.

Wszystkich zainteresowanych adopcją „znajd” serdecznie zapraszamy do kliniki Open-Vet mieszczącej się w Kętach na ul. Jana Kantego 14 w godzinach od 9:00 do 16:00 (poniedziałek-piątek) oraz od 9:00 do 12:00 (sobota). zostaną tu przynajmniej do 3 czerwca 2013 r. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny z kliniką i umówienie się w dogodnej porze. Nr kontaktowy do Pani Marzeny Mitoraj-Laszczak to 723 330 933.

Uwaga! Jeśli nikt nie okaże serca maluchom i ich nie przygarnie, suczki po tygodniu trafią do cieszyńskiego schroniska.

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*