Szkolenia w ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór

masz głos masz wybór 2015Szanowni Państwo,  z ogromną przyjemnością zapraszamy na bezpłatne szkolenia w ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór, które odbędą się w Waszym regionie, aby wymienić się doświadczeniami i poznać narzędzia przydatne w działaniach obywatelskich.

Spotkania odbędą się we wrześniu i październiku w kilku miastach Polski o różnej tematyce – od metod angażowania społeczności lokalnej, przez współdecydowanie o otoczeniu, po dostęp do informacji. Będzie można porozmawiać ze specjalistami i specjalistkami, a także poznać innych uczestników akcji ze swojego regionu. Więcej o spotkaniach na: http://www.maszglos.pl/dolacz-do-akcji/spotkania-regionalne-2015/

Aby wziąć udział w szkoleniu należy być tegorocznym uczestnikiem akcji Masz Głos, 2015 – zaloguj się na www.maszglos.pl, wybierz interesujące Cię i przyjedź na regionalne.

Zobaczcie daty, miejsca i opisy spotkań, a następnie do 15 września zapiszcie się poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://docs.google.com/forms/d/1stRmNyWwQg11QDWwG1pYnTcrjo6fFWpDBVOK_y5NQAA/viewform

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, zwracamy koszty dojazdu, mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby z organizacji, zapewniamy bezpłatne materiały edukacyjne i torby akcji Masz Głos, Masz Wybór.


Magdalena Pieczyńska
Program Masz Głos,
Fundacja im. Stefana Batoregotel. 22 536 02 49
ul.Sapieżyńska 10a
00-215 Warszawa
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*