Świętość nie jest nadzwyczajnym darem

W niedzielę 18 listopada 2012 r., podczas dwóch mszy świętych, ze świetlicy środowiskowej działającej przy parafii św. M. Kolbego w Nowej Wsi w krótkim przedstawieniu pokazały, że świętość nie jest nadzwyczajnym darem. Świętym, tym prawdziwym, może być każdy, kto – jak mówi jedna z postaci – ma trochę więcej nieba w oczach i jest tak dobry, że aż trochę dziwny.

Wszyscy aktorzy dali popis aktorskiego kunsztu. Na największe brawa zasługuje zaś najmłodsza artystka, trzyletnia Maja, odgrywająca przedszkolaka.

Źródło:
UG Kęty | Katarzyna Kajor-Suwała

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Świętość nie jest nadzwyczajnym darem

  1. Tadeusz pisze:

    Brawo za grę słów – Szatański pomysł z tym wpisem wielki szacun..

  2. czesiek pisze:

    przedstawienie super-dzieciaki świetnie zagrały -pomysł bardzo dobry. jest tylko jeden problem msza o godz.11 ta rozczochrana pani która spóżnia się co niedziela,albo o 5 albo o 10 minut,ma 100m do kośicioła,co chce pokazac wchodząc tak oscentacyjnie do kościoła i musi iśc do pierwszej ławki,przeszkadza ludziom się modlic-to szatan nie człowiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*