Świąteczna Zbiórka Żywności w Nowej Wsi

new-year-925773-mPowoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jednak nie wszyscy będą mieli możliwość przeżywać go w radości i przy zastawionym świątecznie stole. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich, którzy chcą złożyć dar serca dla osób potrzebujących, do tradycyjnie już odbywającej się w tym czasie na terenie naszego miasta akcji.

W dniu 30 listopada 2013 r. (sobota), po raz kolejny, na terenie Kęt zostanie przeprowadzona Świąteczna Zbiórka Żywności. Jesteśmy jednym z wieku gmin małopolskich, gdzie Krakowski Bank Żywności organizuje tą ogólnopolską akcję. Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Nowej Wsi wraz z nauczycielami i rodzicami już od kilku lat podejmują się współpracy z ta instytucja i zostają jej wolontariuszami podczas świątecznych zbiórek żywności.

Wolontariusze będą zachęcać klientów sklepów spożywczych, aby zrobili trochę większe i podzielili się nimi z tymi, którzy na co dzień są niedożywieni. Produkty rekomendowane do przekazania podczas zbiórki to: olej, cukier, konserwy rybne i mięsne, dżemy, słodycze, artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia, takie jak: makarony, ryż, kasze, mąka itp.

Będziemy na Państwa czekali w piątek po południu w Nowej Wsi w sklepach Delfin i Jaśmin, oraz w sobotę w powyższych sklepach oraz w Tesco, obu Biedronkach i w  Naszej Chacie na Osiedlu nad Sołą. Z góry dziękujemy za serce, życzliwość i okazane wsparcie, na które do tej pory co roku mogliśmy liczyć.

Wolontariusze i
z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Nowej Wsi

new-year-925773-m

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*