Styczeń w DKF w Kętach

MacondoCiekawie zapowiada się styczniowa oferta Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Poza kadrem” działającego przy Domu Kultury w Kętach.

W tym miesiącu zaplanowano trzy spotkania. Podczas pierwszego 14 stycznia 2015 r. o godz. 18.00 zaprezentowane zostaną filmy krótkometrażowe nagrodzone na Festiwalu Grand Off 2014. Ze względu na liczbę zwycięskich filmów prezentację tę podzielono na dwie części. Następne z Grand Off będzie mieć miejsce w lutym.

Kolejną propozycją będzie niemy film Charlesa Chaplina z 1925 r. „Gorączka złota”. Jeżeli ktoś już widział, warto sobie przypomnieć. Jeżeli natomiast nie, koniecznie trzeba zobaczyć. Dla przypomnienia: film opowiada o Charlim, który w czasie gorączki złota przybywa do Klondike. Odcięty od świata przez nawałnicę, wraz ze swoimi towarzyszami walczy o przetrwanie. Zapraszamy 19 stycznia o godz. 17.00.

Z kolei 21 stycznia o godz. 19.00 w ramach DKF zaplanowano projekcję austriackiego dramatu z 2014 r. pt. „Macondo” w reżyserii Sudabeh Mortezai. Film opowiada o 11-letnim chłopcu, uciekinierze z Czeczeni.

Źródło:
DK Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*