STOP KLATKA – młodzieżowe inicjatywy edukacji filmowej

dOMkULTURYkĘTYGorąco zachęcamy młodzież w wieku 1-19 lat z terenu Gminy Kęty do uczestnictwa w projekcie „STOP-KLATKA – młodzieżowe inicjatywy edukacji filmowej”. Na uczestników projektu czeka wiele ciekawych zajęć oraz warsztatów aktorskich i filmowych, podczas których będą organizować i realizować krótkie filmy o zagrożeniach z jakimi stykają się w swoim środowisku. Powstały film zostanie wydany i przekazany okolicznym placówkom jako materiał edukacyjny.

Beneficjenci projektu wezmą udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu organizacji czasu pracy – w tym organizacji produkcji filmowej, ekspresji słowa, emisji głosu, sztuki autoprezentacji i weryfikacji swoich umiejętności oraz wielu innych zadaniach, których celem jest rozwijanie u młodych ludzi zdolności komunikacyjnych, społecznych i organizacyjnych. Projekt realizowany będzie od stycznia do lipca 2014 r. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny.

Projekt ten zrealizowany zostanie w ramach Programu „Równać Szanse 2013 – Regionalny Konkurs Grantowy” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanej przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Skorzystaj ze swojej szansy i weź udział w projekcie!

Wszystkich chętnych udziałem w projekcie prosimy o kontakt z Działem Programowo-Animacyjnym Domu Kultury tel. 3/ 844 86 77; mail: animator@domkultury.kety.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*