Statystyki portalu Nowej Wsi

Poniżej przedstawiamy Wam wyniki statystyk dotyczące frazy Nowa Wieś w Google. Jesteśmy na 3. miejscu! Ponadto krótkie zestawienia liczby gości na stronie, jej poszczególnych zakładkach i wpisach a także informacja o najczęściej używanej przez Was przeglądarce internetowejR0;

Ogólne statystyki wejść (szczegółowe dane od 21.01. r.) na stronę www.nowa-wies-kety.pl przedstawiają się następująco:

(powyższe zestawienia wykonano dziś, tj. w sobotę, po godzinie 6:00 rano)

i ciąg dalszy Gości na wpisie:

(powyższe zestawienia wykonano dziś)

Liczby przedstawione wyżej odzwierciedlają unikalne wejścia internautów z indywidualnych IP komputerów.

Jak widać z zestawień najwięcej gości jest na zakładkach: Strony WWW, Galeria zdjęć, Kontakt, a następnie wpis wywiad z sołtysem wsi, dział Prawo, no i Filmy video 😉

Najwięcej gości na stronie od początki prowadzenia szczegółowych statystyk było dnia 26 marca r. (zapewne związane to było z tematami Śmieci w Nowej Wsi , Kradzieże, zniszczenia mienia, wandalizm w Nowej Wsi oraz Kradzież roweru w Nowej Wsi ).

Ponadto równocześnie wszelkie prezentowane na stronie portalu Nowej Wsi informacje pojawiają się na Facebookowej stronie Nowej Wsi. Liczba osób „lubię„-ących tę stronę w tym momencie wynosi 100!

 

Jeśli chodzi o przeglądarki internetowe, to najczęściej korzystacie z o wiele bezpieczniejszej niż Internet Explorer (12%) przeglądarki Firefox (49%).

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Jednocześnie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości Nowej Wsi i okolic do współtworzenia strony internetowej Nowej Wsi w gminie Kęty.
Jeśli posiadacie ciekawe gorące informacje dotyczące Nowej Wsi i okolic, zdjęcia (w tym archiwalne), filmy video, wiadomości historyczne i wspomnienia ludzi, którzy kiedyś tworzyli naszą historię, a także najnowsze wieści, przesyłajcie je do naszej redakcji na jeden z niżej podanych adresów e-mail:

redakcja(@)nowa-wies-kety.pl

nowawieswgminiekety(@)gmail.com

Szczególnie zapraszamy do współpracy sołtysa i radę sołecką, radnych, klub sportowy, organizacje, stowarzyszenia.

Czekamy także na Wasze pomysły i inicjatywy.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*