Dyskusyjny Klub Filmowy „Poza kadrem” w marcu

dkfmaleStanisław Janicki poprowadzi spotkanie z kinem sentymentalnym pt. Miłość w dawnym polskim filmie, podczas którego zaprezentuje najlepsze fragmenty polskich filmów o miłości i poprowadzi dyskusję na ich temat. Gość DKF-u to znana postać w polskiej historii kina, przez kilka lat był redaktorem miesięczników Film i Kino, był także jurorem wielu festiwali filmowych. Krytyk filmowy najbardziej znany jest dzięki programowi W starym kinie, który był najdłużej emitowanym cyklicznie programem w historii telewizji polskiej (nadawany od 1967 do 1999 r.). Stanisław Janicki jest także autorem tematycznych audycji radiowych, autorem książek o kinie oraz reżyserem.

Miłość w dawnym polskim filmie – spotkanie ze Stanisławem Janickim połączone z projekcją fragmentów polskich filmów i dyskusją:

6 marca 201 r., godz. 18.00

Podwójne życie Weroniki – 1991, Francja, Norwegia, Polska, reż. K. Kieślowski, dramat, film z prelekcją filmoznawcy pt. Metafizyka w kinie

Tego samego dnia, o tej samej godzinie przychodzą na świat dwie dziewczynki. Jedna w Krakowie, druga w Clermont – Ferrant. Otrzymują takie same imiona, mają takie same zainteresowania artystyczne i są podobne jak dwie krople wody. Nic o sobie nie wiedząc czują się ze sobą związane…/filmweb.pl/

18 marca 2013 r., g. 17.00

Karnet na dwa spotkania DKFu dla członków: 15 zł
deklaracja członkostwa
Pojedyncze bilety dla osób spoza DKFu do nabycia w kasie w cenie 10 zł.
Dodatkowe informacje pod nr tel. 33 844 86 79, e-mail: animator@domkultury.kety.pl

Dyskusyjny Klub Filmowy „Poza kadrem” działający przy Domu Kultury w Kętach jest stałym członkiem Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych od 15 września 2012 roku.

Źródło:
Dom Kultury w Kętach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*