Spotkanie ze Stanisławem Janickim pt. „Miłość w dawnym, polskim filmie”

janicki6.036 marca 2013 roku o godz. 18.00 w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Poza kadrem” działającego przy DK w Kętach odbędzie się spotkanie ze Stanisławem Janickim – znanym krytykiem filmowym, znawcą kina, autorem i wieloletnim prowadzącym program TVP pt. W starym kinie.

Stanisław Janicki poprowadzi spotkanie z kinem sentymentalnym pt. Miłość w dawnym polskim filmie, podczas którego zaprezentuje najlepsze fragmenty polskich filmów o miłości i poprowadzi dyskusję na ich temat. Gość DKF-u to znana postać w polskiej historii kina, przez kilka lat był redaktorem miesięczników Film i Kino, był także jurorem wielu festiwali filmowych. Krytyk filmowy najbardziej znany jest dzięki programowi W starym kinie, który był najdłużej emitowanym cyklicznie programem w historii telewizji polskiej (nadawany od 1967 do 1999 r.). Stanisław Janicki jest także autorem tematycznych audycji radiowych, autorem książek o kinie oraz reżyserem.

janicki6.03

Miłość w dawnym polskim filmie – spotkanie ze Stanisławem Janickim połączone z projekcją fragmentów polskich filmów i dyskusją: 6.03, godz. 18.00

cena biletu: 12 zł / 8 zł UTW, DKF
członkowie DKF-u mogą również wchodzić za karnetami: 15 zł – 2 w miesiącu
kontakt: animator@domkultury.kety.pl, tel. 33 844 86 79

Źródło:
w Kętach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*