Spotkanie z ks. Kazimierzem Sową w Domu Kultury w Kętach

SowaDom Kultury w Kętach zaprasza na spotkanie z ks. Kazimierzem Sową: „Moje syberyjskie podróże”, 15 czerwca 2013 r., g. 19.00, wstęp wolny. Ks. Kazimierz Sowa to pochodzący z Libiąża duchowny, od lat 90-tych związany z mediami: Tygodnikiem Powszechnym, Gazetą Wyborczą, Życiem Warszawy, Wprost i Newsweekiem Polska. Dawniej publikował także na łamach „Gościa Niedzielnego” i „Rzeczpospolitej”. Jest autorem książki „Moje syberyjskie podróże”, o której opowie na spotkaniu w DK. „Jest takie rosyjskie powiedzenie, że na Syberii sto kilometrów to nie odległość, minus 20 stopni to nie mróz, a wódka to nie alkohol” – pisze ks. Sowa zafascynowany Syberią i jej gościnnością oraz niepowtarzalnym urokiem krajobrazów. Gość DK, jak sam przyznaje nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć co niezmiennie przyciąga go do tej części świata. Jest na Syberii dwa razy do roku i wciąż odkrywa miejsca, o których usłyszymy podczas spotkania moderowanego przez poseł Dorotę Niedzielę.

sowa2

Spotkanie z ks. Kazimierzem Sową: „Moje syberyjskie podróże”, 15 czerwca 2013 r., godz. 19.00, sala studyjna DK, wstęp wolny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*