Spotkanie w sprawie projektu do budżetu obywatelskiego z Nowej Wsi

money-matters-865432-mSerdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Nowej Wsi, ale również i pozostałych sołectw gminy Kęty i samego miasta, na spotkanie, które odbędzie się 3 października 2013 r. o godzinie 18:00 w Restauracji „Malinowy Las” (sala balowa). Tematyka spotkania będzie dotyczyć zaprezentowania projektu zainicjowanego przez m.in. Adriana Szymalskiego oraz redaktora naczelnego w ramach gminnego budżetu partycypacyjnego (obywatelskiego).

Szczegóły dotyczące projektu (zadania) zostaną przedstawione na spotkaniu, na który wszystkich zainteresowanych budżetem partycypacyjnym gorąco zapraszamy.

Spotkanie odbędzie się przy udziale I Zastępcy Burmistrza Pana Dariusza Laszczaka oraz Pani Sekretarz Gminy Pani Eweliny Jura-Bączek.

UWAGA! Prosimy koniecznie zabrać ze sobą lub inne dokumenty zawierające numer PESEL w celu złożenia ewentualnego podpisu pod wnioskiem.

Zapraszamy również do składania swoich wniosków (inicjatyw) w ramach budżetu obywatelskiego.

Facebook_Nowa_Wieś_KętyWeź aktywny udział w projekcie, dołączając już teraz do wydarzenia na Facebooku Budżet obywatelski w Nowej Wsi oraz przychodząc na spotkanie

money-matters-865432-m

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*