Spotkanie miłośników fotografii w Nowej Wsi w sprawie stworzenia albumu fotograficznego

Nowa WieśPragniemy zaprosić wszystkich miłośników fotografowania (i nie tylko!) na spotkanie, które odbędzie się dnia 8 grudnia 2013 r. o godzinie 15:15 w Restauracji „Malinowy Las”. Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w projekt stworzenia albumu fotograficznego „Tym żyje Nowa Wieś…”, który był poddany pod głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego Gminy Kęty.

O albumie pisaliśmy w artykule z dnia 18 października 2013 r. – „Tym żyje Nowa Wieś… – album fotograficzny” – Budżet obywatelski 2014 – ZAGŁOSUJ!

Początkiem października 2013 r. odbyło się już spotkanie dotyczące omówienia tego  projektu – Relacja ze spotkania w sprawie budżetu obywatelskiego w Nowej Wsi

Teraz chcielibyśmy przystąpić do realizacji tego albumu przez cykliczne spotkania miłośników fotografii oraz społeczników (fotografów, sołtysa, rady sołeckiej, działaczy społecznych, historyków, polonistów, członków organizacji działających na terenie wsi…)., którzy zechcieliby wziąć udział w tworzeniu tego albumu.

Jednym z aspektów stworzenia albumu będzie zorganizowanie cyklicznych spotkań fotograficznych i wykonaniu w trakcie tych spotkań w plenerze zdjęć natury (las, rzeka, łąki, wschody i zachody słońca, itp.), ludzi w codziennej pracy, m.in. na roli, działań organizacji społecznych, itp. Najlepsze z tych zdjęć zostaną włączone do albumu fotograficznego. W zamyśle utrwalone zostaną na tych fotografiach w szczególności prace organizacji takich jak: OSP, KGW, sportowców, honorowych dawców krwi, harcerzy, szkoły, parafii, Koła Kęty i innych grup, organizacji, zakładów pracy, ludzi w ich miejscach pracy, a także indywidualnych osób, których poczynania szczególnie działają na rzecz promocji i aktywności w Nowej Wsi (rzeźbiarze, malarze, muzycy, hobbystów, osobowości, itp.).

W albumie przewiduje się również część przeznaczoną na zdjęcia archiwalne znajdujące się w zbiorach organizacji i archiwach rodzinnych.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie: 8 grudnia 2013 r., godzina 15:15, Restauracja „Malinowy Las”.

Adrian Szymalski
Marcin Hałat

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*