Spotkanie integracyjne w Szkole w Nowej Wsi – relacja

W środę, 1 sierpnia 2012 r., w świetlicy szkolnej w Nowej Wsi odbyło się otwarte spotkanie integracyjne połączone ze wspólnymi „ŚPIEWANKAMI” oraz SLAJDOWISKIEM ZDJĘĆ Grzegorza Żaka z podróży na Sri Lankę.

Przybyli goście zobaczyli na fotografiach i usłyszeli wiele ciekawostek na temat tego azjatyckiego kraju, zwanego często przez turystów „rajską wyspą” lub po prostu  Cejlonem. Było sporo o mieszkańcach, ich kulturze, tradycjach, religii. Nie zabrakło też ciekawostek na temat bogatej fauny i flory, które stanowią nieocenione bogactwo wyspy.

A wszystko to w miłej atmosferze, przy „ciastkach i kawie” oraz wspólnym śpiewaniu, które znakomicie wypełniało wolny czas pomiędzy poszczególnymi prezentacjami zdjęć.

Szczególne podziękowania należą się Pani Dorocie Gwiazdoń za aktywną w zorganizowaniu spotkania oraz Pani Magdalenie Rodak za profesjonalną oprawę muzyczną.

Grzegorz Żak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*