Spotkanie autorskie z Agnieszką Wróbel – psychoterapeutką i autorką poradników

agnieszkawrobel zaprasza na spotkanie autorskie z Agnieszką Wróbel – psychoterapeutką, autorką poradników: na co dzień, czyli jak żyć w zgodzie ze sobą i z innymi oraz Trudny szef, czyli jak porozumieć się z przełożonym, 15 maja 2013 r., godz. 17.00.

– psychoterapeuta, trener II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, pedagog, , absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie, prowadzi Pracownię Psychoedukacji i Terapii w Bielsku – Białej, posiada bogate doświadczenie w pracy dydaktycznej, psychoedukacyjnej i terapeutycznej. Ukończyła Szkołę Trenerów Treningu Psychologicznego, Szkołę Psychoterapii Indywidualnej w Ujęciu Psychodynamicznym oraz liczne szkolenia z zakresu pracy z dziećmi i dorosłymi – ofiarami przemocy, profilaktyki, NLP, analizy transakcyjnej, koncepcji Berta Hellingera, treningu twórczości, socjoterapii itd. Prowadzi szkolenia z zakresu arteterapii i treningu twórczości, pracy z dzieckiem z rodzin dysfunkcyjnych, kurs treningu psychologicznego, socjoterapii. Realizuje autorskie programy z zastosowaniem terapii stymulującej i kontaktowej – arteterapii, dogoterapii. W ramach Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej prowadzi szkolenia dla tej grupy zawodowej w dziedzinie wychowania. Zajmuje się psychoterapią i superwizją indywidualną i grupową, prowadzi treningi rozwoju osobistego i grupy wsparcia dla młodzieży i dorosłych. Jej zainteresowania to (poza czynnym uprawianiem malarstwa) ekologia i z naturą – z zamiłowaniem zajmuje się dużym ogrodem.

agnieszkawrobel

Spotkanie autorskie z Agnieszką Wróbel – 15.05, godz. 17.00, wstęp wolny

Źródło:
Dom Kultury w Kętach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*