Śmieci w Nowej Wsi (FILM + ZDJĘCIA)

Odchodząca odsłoniła jak co roku „skarby”, które przez wiele tygodni kryły się pod śniegiem i suchymi trawami… Poniżej przedstawiamy fotoreportaż z niedzielnego spaceru po Nowej Wsi…

 

Z każdym metrem w stronę lasu, a także wzdłuż ulicy Granica (przedłużenie ul. Bielańskiej) wyrastają jak grzyby po deszczu stosy butelek, porozrzucany złom, elektronika, sprzęt RTV, zużyte pampersy, opony, odpady komunalne, a także kształtem przypominające statki kosmiczne (pozostałości odkurzacza Apollo 2000) a na okrasę jeszcze wypalone fragmenty łąk.

Mówią, że na sprzątanie świata nie jest nigdy za późno, a najlepiej chyba zacząć od własnego podwórka. Może zdążymy przed kolejną zimą…


FILM:

[youtube_sc url=”http://.youtube.com/watch?=hZ9cQoQENSI”]


ZDJĘCIA
:

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Śmieci w Nowej Wsi (FILM + ZDJĘCIA)

  1. Tadeusz pisze:

    proponuję polecić posprzątanie śmieci właścicielowi działki pod groźbą mandatu lub wskazanie winnego zawsze to działało z reguły jest to kawałek działki nieużytek i właściciel wie kto mu zaśmieca sam trochę dosypując podświadomie się usprawiedliwiając „ktoś już wysypał ” Natomiast na wypalanie myślałem że już jest lekarstwo nałożone prawem Unijnym rolnik jak wypala co wykażą zdjęcia lotnicze lub satelitarne rolnik traci bodajże na trzy lata dotacje do upraw i niema tłumaczenia że ktoś, tam nie powinno być suchych traw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*