Służby prowadzą poszukiwania zaginionego mieszkańca Nowej Wsi Marka Chałupki

kp-kety-poszukiwany-zaginiony-marek-chalupkaPolicjanci oraz strażacy wszczęli poszukiwania 51–letniego mieszkańca Nowej Wsi, który wyszedł z domu do pracy dziś rano, jednakże do pracy nie dotarł, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Służby błyskawicznie wszczęły akcję poszukiwawczo – ratowniczą. Podczas poszukiwań, sprawdzono rejon miejsca zamieszkania zaginionego, jednakże nigdzie nie natrafiono na ślad mężczyzny.

Aktualnie w dalszym ciągu poszukiwania są prowadzone.

KOMUNIKAT POLICJI:

Marek CHAŁUPKA,  lat 51  Nowej Wsi, który w dniu  24 października r. około czwartej nad ranem, wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również  nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis  zaginionego:

– wzrost ok. 175cm,
– krępej budowy ciała,
– włosy krótkie, szpakowate,
– twarz owalna,
– oczy brązowe

Ubiór:
W chwili zaginięcia był ubrany w skórzana kurtkę koloru czarnego, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, półbuty koloru czarnego.

kp-kety-poszukiwany-zaginiony-marek-chalupka

Prowadzone są poszukiwania zaginionego.
Prowadzone są poszukiwania zaginionego, jednakże zwracamy się również z prośbą  do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Marka Chałupkę lub też posiadają jakiekolwiek na temat  jego miejsca pobytu, o kontakt osobisty lub  telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji  w Kętach  pod numer 33 845 33 22  lub na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*