Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Świetlicy Środowiskowej w Nowej Wsi

Dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Nowej Wsi zapraszają na specjalny kiermasz świąteczny, który odbędzie się 1 grudnia 2012 r. (sobota) w godz. od 09:00 do 12:00 oraz 2 grudnia 2012 r. (niedziela) po każdej Mszy św. Miejsce: Świetlica Środowiskowa przy parafii św. Maksymiliana w Nowej Wsi.

W trakcie kiermaszu zaprezentowane zostaną oryginalne, ręcznie wykonane kartki świąteczne, wykonane metodą qulling, tea bags i folding, wyszywane bombki z filcu, petysu i wełny, stroiki, choinki, ozdoby robione na szydełku (aniołki, gwiazdki) oraz ozdoby wykonane z drewna. Wszystkie rzeczy są wykonane ręcznie.

Na kiermaszu będzie można również kupić magiczne kubki w kolorze czarnym, które po zalaniu gorącą wodą zmieniają kolor na biały, odsłaniając nadrukowane przedstawiające ciekawe miejsca z naszej wsi. Po ostudzeniu kolor kubka wraca do pierwotnego stanu.  To doskonały prezent pod choinkę!!!

Dziękujemy Panom Radosławowi Czopkowi oraz Marcinowi Hałatowi za udostępnienie nam zdjęć promujących naszą wieś.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na potrzeby świetlicy, a w przypadku większych wpływów – na organizację wyjazdów dla dzieci podczas ferii zimowych.

Zapraszamy!

Opiekunowie wraz z wychowankami

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*