Rezerwy Kęczanina w II lidze!

Rezerwy KęczaninaJak się okazuje, praca szkoleniowa w Kęczaninie Kęty nie idzie na marne i nie jest skierowana tylko w stronę I ligi. Drużyna III-ligowych rezerw oparta na wychowankach klubu sprawiła nie lada niespodziankę wszystkim sympatykom i znawcom siatkówki w kraju. Po zdominowaniu turnieju półfinałowego w Sanoku, tym razem Kęczanin II nie miał sobie równych w turnieju finałowym rozegranym w Gdańsku i pewnie awansował do II ligi.

Po zwycięstwach z Chrobrym Głogów (3:0) i AZS ATH -Biała (3:0) w trzecim meczu nasza drużyna pokonała 3:1 faworyta i gospodarza turnieju – Trefla SA II Gdańsk. Co ciekawe, gdańszczanie, którzy są zapleczem plus-ligowego zespołu, awansowali do finału Młodej Plus Ligi i brakuje im jeszcze jednego zwycięstwa do zdobycia Mistrzostwa Polski. Przegrany set z zespołem Trefla był jedynym, jaki siatkarze UMKS II przegrali w turniejach półfinałowych i finałowych w drodze do II ligi.

Rezerwy Kęczanina

Źródło:
ark / fot. Paulina Grabowska – www.sport.trefl.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Sportowe, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*