Relacja z trzeciego dnia Plaża Open w Kętach

Plaża - banerTrzeci dzień turnieju przebiegał pod dyktando znakomitej pogody,  ale przede wszystkim wysokiego poziomu rozgrywanych spotkań.

Od samego rana rywalizację w turnieju głównym rozpoczęli Panowie. Do 8 drużyn wyłonionych dzięki eliminacjom dołączyła rozstawiona 8, w tym między innymi Robert Szczerbaniuk, który w kęckim turnieju Plaża Open rywalizował z innymi razem z Kamilem Łyczko. Po wielu zaciętych pojedynkach, pełnych zwrotów akcji, ataków czy ofiarnych obron awansowali już dzisiaj Piotr Janiak/Dawid Popek oraz Marcin Brzeziński/ Mariusz Jajus. Na jutro zaplanowano dwa ćwierćfinały, w których zagrają Kałuża/Mamełka z parą Luks/Wolański, z kolei w drugie parze 1/4 finału zmierzą się ze sobą Kożuch/Tokarski z duetem Łyczko/Szczerbaniuk.

W turnieju żeńskim wyłoniono pary, które zagrają o pierwsze i trzecie miejsce. W wielkim finale zmierzą się ze sobą pary Michoń-Szczytowicz/Katarzyna Urban z Aleksandrą Filip/Izabelą Soją. Bój o najniższy stopień podium stoczą Magdalena Saad/Paulina Gajewska z Pauliną Stojek/Kamilą Wyrzykowską. Zestawienie decydującego spotkania nie przyniosło większych niespodzianek, spotkają się ze sobą akademickie wicemistrzynie kraju czyli para Filip/Soja z multimedalistkami MP czyli duetem Michoń-Szczytowicz – Katarzyna Urban. Warto dodać, że duet Saad/Gajewska zajął w AMP trzecie miejsce.

Rozpoczęcie rozgrywek zostało w niedzielę zaplanowane na godzinę 9, kiedy odbędą się ćwierćfinały turnieju męskiego. Nie zapominamy również o Młodej Plaży Open, to właśnie jutro decydujące mecze rozegrają młodsi adepci siatkówki plażowej. Zarówno finał turnieju męskiego jak i rozgrywek Pań będą transmitowane na antenie TVP Sport. Zapraszamy wszystkich do miasteczka Plaży przy terenach OSiR lub przed telewizory! Zapowiadają się wielkie emocje!

Źródło:
Informacja prasowa Plaża Open

Zobacz także:

Galeria zdjęć z 3. dnia imprezy Plaża Open

Program imprezy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*