Relacja z Rodzinnego Rajdu Rowerowego (ZDJĘCIA)

_rajd16_1229 maja 2016 r. rowerzyści z Kęt i okolic ruszyli w trasę Rodzinnego Rajdu Rowerowego, która wiodła spod budynku Domu Kultury (organizatora wydarzenia), który jednocześnie był metą Rajdu, przez Malec i Nową Wieś. Uczestnicy przebyli 17 km.


Po powrocie z trasy na uczestników czekał ciepły posiłek przygotowany przez Kętucky Milk Bar oraz puchary i dla najmłodszych i najstarszych uczestników rajdu oraz dla najliczniejszych rodzin. Nagrody otrzymali: Mika Wanat – roczna dziewczynka, która przebyła trasę w foteliku i pięcioletnia Julia Nycz, która przejechała Rajd sama oraz najstarszy uczestnik pan Bronisław Merta z Bielan. Ponadto nagrodzone zostały 2 najliczniejsze rodziny biorące udział w zabawie: państwo Papieżowie i Puchałowie. Obie rodziny liczyły po 6 osób. Nagrody dla uczestników rajdu ufundowały firmy: S.A. i Beskid Media sp. z o.o.

_rajd16_3

Sponsorem głównym akcji był Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM S.A.
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. GAZ-SYSTEM S.A. planuje rozbudowę sytemu gazociągów przesyłowych na terenie południowej Polski. Jednym z ważniejszych projektów jest budowa gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Skoczów – Komorowice – Oświęcim, który wzmocni bezpieczeństwo energetyczne Polski oraz zwiększy ilości transportowanego gazu na potrzeby odbiorców zlokalizowanych na Podbeskidziu. Budowa gazociągu zaplanowana jest na lata 2017 – 2018. Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. realizowane są z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń. Więcej informacji o firmie pod adresem: www.gaz-system.pl.

Patroni medialni: Wieś w gminie Kęty, Kęczanin, Info Kęty, Kronika Beskidzka, beskidzka24.pl, mamNewsa.pl, .pl, bb36.info, Fakty Oświęcim, bbfan.pl

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Rajdu Dom Kultury w Kętach kieruje także do przedstawicieli Straży Miejskiej w Kętach, Komisariatu Policji w Kętach oraz Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej działającej przy OSP Kęty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Kulturalne, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Relacja z Rodzinnego Rajdu Rowerowego (ZDJĘCIA)

  1. Adam pisze:

    Bardzo fajna inicjatywa 🙂 Oby takich więcej!

  2. Rafał pisze:

    Super, że nagradzaliście nie pierwszych, ale najstarszego pana, najmłodszą dziewczynkę itp. Fajny pomysł, super inicjatywa.. no i widzę, że pogoda też Wam się udała 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*