Rejestr umów w gminie Kęty będzie gotowy jeszcze przed końcem roku

UG Kęty - Rejestr Umów (26.04.2013 r.)Początkiem lutego 2013 roku pisaliśmy o podjętej przez portal ’Nowa Wieś w gminie Kęty’ inicjatywie utworzenia przez Urząd Gminy w Kętach gminnego rejestru umów, jakie Gmina i jednostki jej podległe zawiera z podmiotami zewnętrznymi (artykuł: Ku większej przejrzystości Gminy Kęty). Baza danych zawierałaby szczegóły aktualnych (jak i archiwalnych umów) podpisanych przez Gminę w zakresie wszystkich wchodzących w jej kompetencje obszarów działalności.

W dniu 18 kwietnia 2013 r. nasza złożyła zapytanie o przewidywany termin utworzenia przedmiotowego rejestru. Poniżej publikujemy odpowiedź, którą otrzymaliśmy od Burmistrza Gminy Pana Tomasza Bąka w dniu dzisiejszym, tj. 26 kwietnia 2013 r.:

UG Kęty - Rejestr Umów (26.04.2013 r.)

W naszym przekonaniu, rejestr umów umożliwiałby Urzędowi na jeszcze większą przejrzystość i wychodziłby naprzeciw oczekiwaniom obywateli – mieszkańców gminy w tej sprawie. Trzymamy kciuki za sprawne i pomyślne tworzenie bazy!

O sprawie utworzenia rejestru umów w gminie napisali m.in.:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Rejestr umów w gminie Kęty będzie gotowy jeszcze przed końcem roku

  1. NaszGarbow.pl pisze:

    Brawo! To znaczy, że u was jest dużo lepiej. U nas wójt próbuje podobną inicjatywę zdusić w zarodku. Pracujemy nad tym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*