Radio w Nowej Wsi!

NowaWieśKętyDrodzy mieszkańcy Nowej Wsi, jaki również całej gminy Kęty, mam czystą przyjemność poinformować Was, iż dnia 27 grudnia 2014 r. o godzinie 20.00 zostanie nadana pierwsza oficjalna audycja radiowa w naszej miejscowości. Mowa o radiu internetowym.

Słuchowisko (jeszcze bez nazwy) poprowadzę dla was osobiście, a trwać będzie ono od 60 do około 120 minut. Czas nadania jest zależny od nagrań utworów muzycznych, jakie zostaną mi nadesłane przez okoliczne zespoły, które będą chętne wziąć udziału w tym przedsięwzięciu. Miejscem, gdzie będzie można odsłuchać całego programu jest lokal „Kris Kebab” w Nowej Wsi mieszczącym się przy ul. Oświęcimskiej 31. Dlatego już teraz zapraszam do rezerwowania miejsc w pubie.

Uwaga! Jeżeli ktoś z was chciałby posłuchać audycji w domu na swoim komputerze, proszę o kontakt mailowy. Niestety liczba slotów jest ograniczona.

Ogłaszam również pierwszy naszego radia. Zadanie jest banalnie proste. Trzeba wymyślić nazwę pierwszego słuchowiska. Musi być to coś chwytliwego i nieźle zakręconego. W tytule maila proszę wpisać „konkurs”. W treści proszę podać również swoje imię i nazwisko. Możecie przesłać też pozdrowienie dla bliskich lub przyjaciół.

Adres mailowy – radionowawies@gmail.com

Adrian

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Radio w Nowej Wsi!

  1. zdziwiony pisze:

    no chyba sobie ktoś żartuje… i co niby tam będzie? wychwalanie Klęczara?

  2. Ammy pisze:

    To super!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*