Przetarg na remonty cząstkowe i naprawę nawierzchni dróg gminnych w Gminie Kęty oraz powiatowych w obrębie miasta Kęty w 2013 r.

HERB BIP KętyBurmistrz Gminy Kęty ogłosił dziś, tj. 7 lutego 201 roku, przetarg nieograniczony na roboty budowlane, których przedmiotem są remonty cząstkowe i naprawa nawierzchni dróg gminnych w Gminie Kęty oraz powiatowych w obrębie miasta Kęty w 2013 r. Zamawiający dopuszcza złożenie ofert częściowych (2 zadania), a wykonanie ich przewiduje się do 31 grudnia 2013 roku.

Jak wskazuje Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia:

W ramach zamówienia należy wykonać:

  1. ZADANIE NR 1 – remonty cząstkowe i naprawę nawierzchni dróg bitumicznych przy użyciu mieszanek mineralno-asfaltowych na gorąco i na zimno oraz emulsji i grysów na drogach gminnych i powiatowych w granicach miasta Kęty, których szacunkowe ilości wynoszą: – remont nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową na gorąco wytwarzaną w otaczarce – 2300 m2; – remont nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową na gorąco wytwarzaną w recyklerze – 50 m2; – remont nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową na zimno – 4 Mg; – remont nawierzchni grysami bazaltowymi otaczanymi emulsją asfaltową, rozścielanymi pod ciśnieniem – 70 Mg
  2. ZADANIE NR 2 – remonty cząstkowe i naprawę nawierzchni dróg bitumicznych przy użyciu mieszanek mineralno-asfaltowych na gorąco i na zimno oraz emulsji i grysów na drogach gminnych w sołectwach: Bielany, Bulowice, Łęki, Malec, Nowa Wieś i Witkowice, których szacunkowe ilości wynoszą: – remont nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową na gorąco wytwarzaną w otaczarce – 1000 m2; – remont nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową na gorąco wytwarzaną w recyklerze – 50 m2; – remont nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową na zimno – 4 Mg; – remont nawierzchni grysami bazaltowymi otaczanymi emulsją asfaltową, rozścielanymi pod ciśnieniem – 100 Mg.

Kryterium oceny jest najniższa cena.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert to: 22 lutego 201 roku, godzina 9:45.

Miejsce składania ofert: Urząd Gminy Kęty, Rynek 7, 2-650 Kęty, (dziennik podawczy).

Źródło:
BIP UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*