Przetarg na prowadzenie zespołów przy KGW częściowo unieważniony

W nawiązaniu do tego co pisaliśmy tutaj na temat ogłoszenia o zamówieniu publicznym dotyczącym prowadzenia zespołów folklorystycznych działających przy Kołach Gospodyń Wiejskich w sołectwach gminy Kety, w tym i Nowej Wsi, przedstawiamy poniżej informację na temat ogłoszonego przetargu nieograniczonego zamieszczoną w dniu dzisiejszym na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Kętach.

 

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty oraz o częściowym unieważnieniu postępowania

Wyciąg z powyższej informacji:

Unieważnienie

Dotyczy Nr 1 – Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi, na które to zadanie nie złożono żadnej oraz Nr 5 – Koło Gospodyń Wiejskich w Witkowicach, na które to zadanie nr 3 złożona przez Wykonawcę Andrzej Luranc, Witkowice, ul. Kościelna 35, 32-650 Kęty z najniższą ceną przewyższą kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Wskutek zaistniałej sytuacji zgodnie z art. 93 ust. 1 pkt 1 oraz pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający postanawia unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na ww. zadania.


Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Przetarg na prowadzenie zespołów przy KGW częściowo unieważniony

  1. konrad pisze:

    to,ze nikt nie złożył oferty do Nowej Wsi powinno dać pewnej osobie coś do myślenia 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*