Przetarg na budowę drogi gminnej łączącej ul. Sobieskiego z ul. Zieloną i z ul. Świętokrzyską w Kętach

Projekt0aDnia 25 lutego 2013 roku (poniedziałek) Gmina Kety ogłosiła nieograniczony na budowę drogi gminnej łączącej ul. Sobieskiego z ul. Zieloną i z ul. Świętokrzyską w Kętach.

W ramach zamówienia wybrany w przetargu wykonawca ma wybudować drogę gminną o nawierzchni bitumicznej łączącą ul. Sobieskiego z ul. Zieloną i ul. Świętokrzyską w Kętach na odcinku od km 0+000,00 do km 0+346,10; w tym również przebudowę skrzyżowań ulic: Świętokrzyskiej, Słowackiego i Sobieskiego, budowę skrzyżowania drogi gminnej z ul. Zieloną, budowę i przebudowę chodników z kostki betonowej, zjazdów, rozbiórkę zjazdu do centrum handlowego przy ul. Sobieskiego, budowę ścieżki rowerowej z dopuszczeniem ruchu pieszego o nawierzchni asfaltowej, wycinkę drzew, budowę kanalizacji deszczowej – kolektora głównego O315mm wraz z przykanalikami O200mm, linii teletechnicznej i oświetlenia, przebudowę sieci wodociągowej O40mm, gazowej średnioprężnej O63mm, przebudowę linii energetycznej nN i SN oraz teletechnicznej, przebudowę kanalizacji teletechnicznej i kabiny telefonicznej oraz należy wykonać oznakowanie poziome i pionowe drogi.

Zakres planowanej inwestycji na mapie Kęt:

Projekt0

Z bliska:

Projekt0a

projektowanej drogi z ul. Świętokrzyską i z ul. Słowackiego:

Projekt1

realizowanej drogi z ul. Sobieskiego:

Projekt2

składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert to 12 marca 2013 r., godzina 11:45.

Oferty należy składać na Dzienniku Podawczym Urzędu Gminy Kęty – 32-650 Kęty, Rynek 7.

Szczegóły dotyczące inwestycji (SIWZ wraz z załącznikami, projektowa, szczegółowe specyfikacje techniczne, przedmiary robót, itp.) można znaleźć w Biuletynie informacji Publicznej UG Kęty pod adresem: >> KLIKNIJ <<

O tej kęckiej inwestycji pisaliśmy w artykule z dnia 14 stycznia 2013 r. – Gmina Kęty otrzyma dofinansowanie z budżetu państwa na budowę drogi gminnej w Kętach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*