Przebudowa mostu na Młynówce w ciągu ul. Wyspiańskiego w Nowej Wsi

Pismo_02_małePrzedstawiamy Państwu korespondencję dotyczącą przebudowy mostu na Młynówce w ciągu ul. Wyspiańskiego w Nowej Wsi. Pan Tadeusz Ziętek, mieszkaniec Nowej Wsi, przesłał do naszej redakcji skany pism, jedno skierowane do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kętach, a drugie będące na niego odpowiedzią, podpisane przez Pana Krzysztofa Olejaka – I Zastępcę Gminy Kęty. Wniosek o realizację tego zadania zostanie włączony do propozycji zadań budżetowych, które będą rozpatrywane przy konstruowaniu budżetu Gminy na rok 2014.

Treść pisma Pana Tadeusza Ziętka do Rady Miejskiej w Kętach:

Pismo_02_małeA

Treść odpowiedzi z Urzędu Gminy Kęty:

Pismo_03_małeA

Rok temu, dnia 1 marca r. opublikowaliśmy na portalu artykuł dotyczący Wieloletniego Planu Inwestycyjnego na lata 2012-2020 dla Nowej Wsi, w którym ujęliśmy wszystkie zadania dotyczące Nowej Wsi. Znajdują się w nim również takie zadania jak:

  • Remont i rozbudowa infrastruktury w Nowej Wsi – ul. Wyspiańskiego (II.079)
  • Remont i rozbudowa infrastruktury w Nowej Wsi – remont mostku (II.080)

Dziękujemy mieszkańcowi za nadesłany list oraz liczymy na to, że przedmiotowe zadanie uda się zrealizować w niedługim czasie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*