Protokół z Zebrania Wiejskiego w Nowej Wsi z dnia 9 marca 2014 r. (ZAŁĄCZNIKI)

__IMG_4651Przedstawiamy Państwu Protokół z Zebrania Wiejskiego w , które odbyło się dnia 9 marca 2014 roku w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi. Protokół zawiera wszystkie załączniki (sprawozdania, faktury, uchwały) wraz z listą obecności osób uczestniczących w Zebraniu. Protokół otrzymaliśmy z Urzędu Gminy Kęty w dniu dzisiejszym.

1. Protokół z Zebrania Wiejskiego w dniu 9 marca 2014 r.:

2. obecności uczestników zebrania:

część 1:

część 2:

część 3:

3. Sprawozdanie z działalności Sołtysa i Rady Sołeckiej w za 2013 rok:

4. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej w Nowej Wsi:

5. Uchwała nr 1/2014 w sprawie skwitowania działalności Sołtysa za 2013 r.:

6. Uchwała nr 2/2014 w sprawie przyjęcia rezygnacji Sołtysa:

7. Uchwała nr 3/2014 w sprawie przyjęcia rezygnacji Członka Rady Sołeckiej:

8. Uchwała nr 4/2014 w sprawie wyrażenia sprzeciwu wobec planów sprzedaży działki nr 273/3 położonej w Nowej Wsi:

9. Uchwała nr ….. [w udostępnionym dokumencie brak wskazania numeracji uchwały]/2014 w sprawie przyjęcia wniosków Zebrania:

Do wglądu Czytelników znajdują się również relacje, protokoły i nagrania z zebrań wiejskich w z lat ubiegłych (2011, 2012, 2013) zrealizowane przez portal nowa-wies-kety.pl. W tym roku ponadto po raz pierwszy prowadzona była na portalu internetowa relacja ON-LINE („na żywo”) z zebrania.

Ufamy, że dokumentacja ta zebrana i uporządkowana w jednym miejscu (O sołectwie) będzie służyła przejrzystości działań społecznych i stanowić będzie początek dobrych praktyk nie tylko w Nowej Wsi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Protokół z Zebrania Wiejskiego w Nowej Wsi z dnia 9 marca 2014 r. (ZAŁĄCZNIKI)

 1. ona pisze:

  Lista obecności nie zgadza się z głosami oddanymi podczas głosowań to ciekawe!!! Osoby, które liczą powinny wrócić się do szkoły , bo niestety ale było to liczone nieuczciwie.

  • maja pisze:

   Liczone było uczciwie, niestety z upływem czasu liczba mieszkańców obecnych na zebraniu topniała – stąd różnice. To, że na zebranie przybyło 132 osoby nie oznacza, że tyle dotrwało do głosowań i do końca zebrania.

  • Witek pisze:

   Tak wygląda zainteresowanie mieszkańców sprawami sołectwa.
   Najlepiej skrytykować. Podczas zebrania proszono chętnych do komisji. Mogła się Pani zgłosić i policzyć głosy tak jak Panią nauczono w szkole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*